HİZMET SÜRESİ 30 DAKİKADIR
7/24 İSTANBUL ÇEKİCİ
İstanbul Yol Yardım

İSTANBUL YOL YARDIM


Yol yardım hizmeti araç sahipleri için önemli bir kurtarıcı niteliğinde hizmetlerdir. Araç sahipleri araçları için ne kadar iyi derecede bakım yaptırırlarsa yaptırsınlar yola çıktıklarında ne tür bir sorun ile karşı karşıya kalacaklarını bilemeyebilirler. Bazen bir kaza bazen aracın arıza ortaya çıkarması yolda kalmanıza neden olabilecek en önemli sorunlardan biridir.

Böyle durumlarda her zaman yol yardım hizmeti alabilir ve yola kaldığınız yerden daha büyük bir güven içerisinde devam edebilirsiniz. Yollarda sürücülerin karşılaştıkları olumsuz durumlarda her zaman profesyonel bir destek alınması gerekir. Özellikle uzun bir yola çıktıysanız ve bilmediğiniz bir yerdeyseniz burada yaşadığınız sorunda firmamıza ulaşabilirsiniz. Firmamız sizlere en iyi standartlarda hizmetler sunar.

 • Aracınızın kaza yapması ya da bozulması gibi bir durum meydana geldiğinde çekici hizmeti sağlanıyor.
 • Aracın yakıtı bitmiş ise bulunduğunuz yere yakıt temin edilerek gönderiliyor.
 • Aracın lastik patlaması durumunda lastik değişim hizmeti veriliyor.
 • Araç anahtarı bozulmuşsa ya da anahtar kaybedilmiş ise sizlere çilingir desteği sağlanıyor.
 • İkame araç temini sağlanabilir.

Yol Yardım Hizmeti Nedir?

İstanbul Yol yardım hizmeti, kısa ya da uzun mesafeli bir yolda aracınız ile yaşadığınız sorunları çözme odaklı olan bir hizmet türüdür. Son derece önemli olmakla birlikte her sürücünün aracında ya da cüzdanında bir yol yardım hizmeti numarası olması gerekiyor. Beklentilere yanıt veren firmamız bulunduğunuz lokasyona kısa sürede ulaşarak sizlere en iyi standartlarda yol yardım hizmeti vermektedir. Yol yardım hizmetinin birçok önemli avantajı bulunur. Bu hizmeti şu nedenlerden dolayı almanız gerekir:

 • Bilmediğiniz bir lokasyonda her türden tehlikeye karşı açık durumdasınızdır.
 • Hızlı bir yol yardım ile aracınız kolaylıkla tekrar hareket edilebilir hale gelir.
 • Kaza meydana gelmiş ise mutlaka çekici desteği sağlanır.
 • Arıza ya da akü problemi var ise bu teknik konularda uzmanlarımız yardımcı olur.
 • Ulaşılabilir fiyatlarla sizlere istanbul yol yardım hizmeti sunarız.

Firmamız her bakımdan kaliteli bir yol yardım hizmeti sunarak kaliteli bir hizmet almanıza olanak tanır. Bu süreçte en iyi yol desteğini sizlere sunarak beklentilerinizin karşılanmasında sizlere en iyi desteği vermeye özen gösteriyoruz.

Hangi Durumlarda Yol Yardım Hizmeti Alınır?

Yol yardım hizmeti belirli durumlarda alınmaktadır. Kişiler yolda kaldıklarında ya da araçları ile kaza geçirdiklerinde bu hizmetten yararlanabilirler. Bunun yanında lastikleri patladığında ve iklim şartları nedeniyle yolda kaldıklarında yine istanbul yol yardım hizmeti alırlar.

Yol yardım hizmeti genel olarak iklim şartları, kaza ve araç arızaları durumlarında alınan hizmetlerdir. Bu hizmetler sayesinde aracınızı kısa süre içerisinde yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanılamayacak durumda ise güvenli bir yere ulaşmanıza yardımcı olunmaktadır.

Yol Yardım Hizmetleri Nelerdir?

İstanbul Geneline yol yardım hizmetleri birtakım teminatlar içermektedir. Bizlerden hizmet aldığınızda bu hizmetlerin gerekli olanlarını mutlaka sizlere sunmaya özen gösteriyoruz. Yol yardım hizmetlerimiz arasında şunlardan bahsetmek mümkündür:

 • Aracınızın kaza yapması ya da bozulması gibi bir durum meydana geldiğinde çekici hizmeti sağlanıyor.
 • Aracın yakıtı bitmiş ise bulunduğunuz yere yakıt temin edilerek gönderiliyor.
 • Aracın lastik patlaması durumunda lastik değişim hizmeti veriliyor.
 • Araç anahtarı bozulmuşsa ya da anahtar kaybedilmiş ise sizlere çilingir desteği sağlanıyor.
 • İkame araç temini sağlanabilir.
 • Seyahat tamamlama için sürü temin edilebilir
 • Araçların ihtiyacı olan yedek parçalar temin edilir.
 • Aracın yolda kalmasında her türlü konaklama ve sağlık hizmeti temini sağlanır.

Gibi konularda profesyonel düzeyde yol yardım hizmetleri sunulur. Firmamız bu tarz hizmetlerde her zaman sektörün tüm dinamiklerine hakim olan personellerini yönlendirmektedir.

Yol Yardım Numarası

Yol yardım numarası ile kolaylıkla bizlere ulaşabilirsiniz. Yolda kalırsanız ya da aracınız ile herhangi bir sorun yaşarsanız bizlere kolaylıkla numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Firmamız bulunduğunuz lokasyona hem personel hem de araç takviyesi gerçekleştirmektedir. Böylece yol yardım hizmetlerimiz sayesinde yola çıkarken daha büyük bir güven içerisinde seyahatinizi gerçekleştirme şansı bulabilirsiniz.

Her türden yolda kalmalarda bu hizmetleri alabilirsiniz. Yalnızca otomobil değil. Aynı zamanda motosiklet, kamyonet, kamyon, otobüs, minibüs gibi birçok aracın yol yardıma ihtiyacı olabilir. Sizlere bu yol yardım hizmetlerinde en iyi desteği sağlamaya özen gösteriyoruz.

Yol Yardım Fiyatları

Yol yardım fiyatları beklenilenden çok daha uygun fiyatlardır. Bu fiyatlar konusunda her zaman müşterilerimizin memnuniyetine büyük bir önem veriyoruz. Yol yardım türüne göre fiyatlarımız farklılık gösterebiliyor. Bununla birlikte sektöre değişimler de fiyatlarımıza etki eden unsurlar arasında yer alıyor. Bizlerle çalışmak isterseniz yol yardım hizmetlerimizden her zaman yararlanabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine büyük bir önem veriyor ve her türlü zorlu yol koşulunda sizlerin yardımına saatinde ulaşıyoruz.

HİZMET SÜRESİ 30 DAKİKADIR
7/24 İSTANBUL ÇEKİCİ